Možnosti platby a doprava

Spôsoby platby 

 

       1.  Bankový prevod   

            Ak si zvolíte spôsob platby bankovým prevodom pošleme Vám na e-mail zálohovú faktúru. Po pripísaní platby na náš účet dostanete od nás na e-mail daňový doklad. Termín dodania tovaru je ovplyvnený termínom uhradenia platby. Je nutné , aby  bola čiastka pripísaná na náš účet do piatich pracovných dní po potvrdení objednávky, v opačnom prípade považujeme objednávku za zrušenú.

       2.   Platba pri prevzatí tovaru ( dobierka)

             Tovar uhradíte vodičovi prepravnej spoločnosti. Táto služba je spoplatnená. Konkrétna suma závisí od sumy tovaru. Všetko nájdete v potvrdenej objednávke. Dobierku môžete uhradiť v hotovosti i pomocou platobného terminálu. Konkrétnu službu treba zadať v objednávke pri objednávaní tovaru. V prípade objednania si spôsob platby pomocou platobného terminálu má kuriér terminál pri sebe a následne vytlačí i doklad o zaplatení. Môžete platiť platobnými kartami MasterCard, Maestro, Visa, American express .

 

Doprava Slovenská pošta

      Doručenie balíka je možné troma spôsobmi, doručenie na presnú adresu , doručenie na poštu alebo nová služba doručenie do balíkoBOXu. Doručenie na poštu je možné na 1400 odberných miest na poštách. V  balíkoBOXe si môžete zásielku vyzdvihnúť počas 24 hodín. Pre doravu touto službou je potrebné uviesť telefónne číslo alebo mailovú adresu. Cena závisí od objemu a váhy zásielky.